Centrum Językowe English Planet

Centrum Językowe English Planet

Centrum Językowe English Planet

Strefa ucznia

sekretariatSekretariat

wejdź i dowiedz się,
kiedy masz zajęcia

WEJŚCIE
..........................................

skypeBezpłatne konsultacje na Skype
zadzwoń do nas

POŁĄCZ

.......................................... 

facebookFacebook
fanpage

PRZEJDŹ

..........................................


sekretariat
Pytania ?

Jak otrzymać informację na temat kursów?
Wystarczy do nas zadzwonić pod następujące numery telefonów:
604-574-566 lub 662 -153-020  lub wysłać e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jak się zalogować do Sekretariatu Internetowego?

Poniżej znajduje się instrukcja obsługi sekretariatu internetowego oraz platformy e-learningowej obowiązująca od września 2014r. W razie wszelkich pytań lub problemów kontaktuj się z biurem English Planet pod nr lub 662 -153-020 .


  1. Aby otrzymać dostęp do sekretariatu kliknij „guzik wirtualnego sekretariatu”.

   2

  2. Następnie kliknij w drugi link - „sekretariat internetowy”. Możliwość wyboru będzie dostępna tylko do końca października!

   3

  3. Zostaniesz przekierowany do strony logowania. Twój login i hasło zostanie podany przez lektora. Masz go również udostępnionego w e-mailu z Active School.

   4

  4. Pamiętaj, aby po pierwszym zalogowaniu zmienić swoje hasło. Wystarczy kliknąć swoje imię w prawym górnym rogu, wpisać nowe hasło i oczywiście je zapamiętać.

   5

  5. Klikając w zakładkę „Nauka”, a następnie „Twoje grupy” otrzymasz wszystkie informacje o swojej grupie.

   6

  6. Klikając w poszczególne pola otrzymasz spis swoich: ocen, płatności oraz obecności. Gdy klikniesz „w kalendarz” zostaniesz przekierowany do spisu wszystkich terminów zajęć oraz raportów z lekcji, które się już odbyły.

   7

  7. Aby przeczytać raport należy kliknąć w kratkę raportu, tak, aby podświetliła się na pomarańczowo, a następnie kliknij w „edycję tematu lub odwołania zajęć”.

   8

  8. Poniżej jest przedstawiony widok raportu, w którym masz również napisane, co zostało Ci wysłane na zadanie domowe na platformie e-learningowej.

   9

  9. Po kliknięciu w zakładkę „e-learning” na pasku menu, wyświetlą się trzy kafelki: testy, materiały szkoły oraz słówkomat. W zależności, gdzie i co wysłał Ci lektor na zadanie domowe, należy kliknąć w dany kafelek i wykonywać kolejno polecenia platformy e-learningowej.

   10

  10. Pamiętaj, że obsługa platformy e-leanigowej to oprócz nauki również zabawa. Na pewno niczego nie zepsujesz! Śmiało korzystaj z platformy i aktywnie ucz się języka! ;-)


Czy korzystanie z Wirtualnego Sekretariatu i platformy
e-learningowej jest płatne?
Kursanci mają możliwość korzystania z Wirtualnego Sekretariatu, platformy e-learningowej oraz  Skype  bezpłatnie przez cały okres trwania kursu.

Czy szkoła może wystawiać fakturę?
Za usługi edukacyjne szkoła może wystawić fakturę.