Centrum Językowe English Planet

Centrum Językowe English Planet

Centrum Językowe English Planet

Strefa ucznia

sekretariatSekretariat

wejdź i dowiedz się,
kiedy masz zajęcia

WEJŚCIE
..........................................

skypeBezpłatne konsultacje na Skype
zadzwoń do nas

POŁĄCZ

.......................................... 

facebookFacebook
fanpage

PRZEJDŹ

..........................................


sekretariat
Skuteczne Metody
Skuteczne Metody

Jest wiele metod nauczania ję™zyka obcego.  Łatwość‡ uczenia się języka jest sprawą bardzo indywidualną  i nie da się uznać jednej jedynej metody za stuprocentowo skuteczną. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia z użyciem różnorodnych, wypróbowanych i skutecznych metod aby każdy uczeń mógł z łatwością przyswajać język obcy.

Jedną z metod wykorzystywanych w naszej szkole jest metoda skojarzeniowa. Szybkie i efektywne zapamiętywanie słówek, osiągniesz dzięki budowaniu skojarzeń oraz tworzeniu mapy myśli.

Metodę, która również odgrywa ważną rolę w systemie nauczania w English Planet jest  "język obcy w praktyce"  Odgrywanie scenek z życia codziennego z użyciem języka obcego ułatwi  komunikację każdemu uczniowi. Dodatkowo umożliwimy poznanie ciekawej dla dzieci i młodzieży  mowy potocznej oraz slangu. Pośród słownictwa oraz mówienia, nie możemy całkowicie pominąć gramatyki.  Zapoznanie się z zagadnieniami gramatycznymi, które są niezbędne aby poprawnie mówić oraz pisać , pozwoli na bezproblemowe budowanie zdań oraz wyrażanie własnych opinii i  uczuć.

Nasze lekcje są ciekawe, efektywne oraz różnorodne, gdyż poruszamy na nich wiele wątków związanych z językiem obcym! Z pewnością podczas naszych zajęć ucznia nie dopadnie szkolna rutyna, a co za tym idzie z uśmiechem i energią podejdzie do nauki języka obcego !


Nie ma na co czekać ! Stawiamy na rozwój, dzięki nauce języków w English Planet !